Yıkık Manchester City ne olacak?

Premier Lig ilginç zamanlarını yaşıyor. Leicester heyecan veriyor. Beşiktaşı 4-0 yenen Wolves ligde altıncı sırada. United yükselişte. Tottenham çıkışa geçti diyebiliriz.

Sheffield United bir türlü çıkışı yakalayamayan Aston Villa karşısında. Galip gelip eski ilk beşteki yerine dönmeye çalışacaktır. Hiç düşünmeden galibiyet derim. Geçen hafta Aston Villa’nın yenileceğini bilen Spielberg ve Tahmincibro ilk ikiyi anlatır gibiler.

Southhampton West Ham maçında şans yanınızda olsun. Benim gibi yorum yapamıyorsanız ev sahibine vermek mantıklı. Beraberlik puanı oldukça iyi.

Manchester United yüzünden geçen hafta kimse kupon tutturamadı. Şok bir galibiyet. Ve geçen haftanın şaşırtanı Everton karşısında. Formda Chelsea yi 3-1 yenen Everton ne yapabilir? En fazla beraberlik.

Wolves – Tottenham maçı. Haftalardır yenilmeyen ve City’i deplasmanda yenen bir güç. Motive edilmiş futbolcularla dolu bir Tottenham. Benim gönlüm Wolves den yana ama favori hala Mourinho.

Arsenal uzun süre şaşırtıcı derecede iyi götürdüğü ligde, aldığı 16. Puandan sonra yüzü ancak geçen hafta güldü. Karşısında yıkık Manchester City var. Guardiola geldiği ilk sene takımı hiç toparlayamamıştı ama ikinci sene bombayı patlatmıştı .Sanki bu sene de toparlayamayacak. Beraberlik 5 puan. Denenir mi? Denenir.

İyi şanslar.