Ünal Karaman, Aykut Kocaman

Süper Lig’ de Bilal’i sıkıştırmaya başladılar. Masuaku ikinciliğe kupon tutturarak yerleşti. Madamgibi, Nokia331o, Erkan, iso5901 kuponları tutturdular ve +5 puan aldılar. Tebrikler.

Ligin ilk yarısında gerçekten inanılmaz sürprizler yaşandı. İlk defa bu hafta neredeyse hiç sürpriz olmadı. Gerçekten oyuncuları kutluyorum. 17 Ocak’ta bu heyecan devam edecek.

Bu arada duyurularını ayrıca yapacağız ama buradan da söyleyelim. Premier Lig, Süperlig, Global ve Şampiyonalar Ligi gruplarından puan sırasına göre 20 şer oyuncudan oluşan bir A Klas grup oluşturacağız gelecek sezon için. O yüzden böylesine üst seviye bir grupta yer almak için puanlarınıza dikkat edin diyoruz.

Haftanın olayı Ünal Karaman’ın ayrılışı veya gönderilişiydi. Ancak resimi olarak gönderildi diyebiliriz. Çok basit bir şekilde halledilebilecek bu mesela, Türk insanındaki bitmeyen iletişim problemi nedeniyle şok bir sonuca ulaştı. Trabzonspor’un bitmeyen döngüsü ve baş belası yerel medyası. Memnuniyetsizlik, böyle bir hocanın ardından bile zaten kötü oynatıyordu dedirtecek bir kibir. Ne diyelim, Türkiye’de bir şeylere itiraz etmeden yerinden konuşanlar ülkesi. Bu sefer taraftar bir hamle yapar mı?

Şimdi transfer haberlerinin biri biter biri başlar. Ancak transferin kapanmasına 10 dakika kala ancak işler biter. Kendinizi boşuna gündemle oyalamayın. Bakmayın bile. Kesinleşen transferin haberi nasıl olsa gelecektir.

Tüm Panparella camiasına iyi seneler!