Fenerbahçe Koeman ne yapar

Teknik direktör öğütme haftası

12. Global kupona geldiğimizde 70 li puanlara geldik. Bir kuponda yaklaşık 15 puan alınabildiğini düşündüğümüzde heyecan her zaman devam ediyor demektir.

Bu hafta teknik direktörler haftası.  Özellikle Süperlig’de koltuklar iyice sallanabilir. Sallanmaya en yakın teknik direktör Ünal Karaman. Onur ve Burak’ın kadro dışı kalmasından sonra kötü gidişe ezeli rakipleri Fenerbahçe karşısında da dur diyemezler ise devre arasını görmeden koltuk boşalabilir.

Fenerbahçe peri masalında sanki. Ufak bir dokunuş tüm masalı bozacak gibi, kırılgan bir durum. Yenmeye devam etmek zorunda. Beraberlik iki teknik direktörü de hayatta tutabilir. Puanı da 3.3.

Ankaragücü deplasman tribün fiyatlarını 1 TL yaparak Beşiktaş’a gönderme yaptı, yıllar öncesine. Ortam biraz kızıştı. Beşiktaş ekonomik olarak zor durumda. Başkan, borç yüzünden sıkıştırılıyor. Şenol Güneş’in adı Milli Takım ile anılmaya başladı. Pepe, Maicon, Queresma devre arası gidici. Ankaragücü maça iyi başlarsa 4.0 puan baya iyi gidebilir.

La Liga da dev bir maç var. Atletico Madrid – Barcelona. Birisi 24 puanla birinci, diğeri 23 puanla üçüncü sırada. Arada Sevilla var ki muhtemelen bu hafta galip gelecek. Bu 3 takımın da haftayı lider kapatması olası. Önemli olan Madrid ne yapacak? Benim tahminim Barcelona kendini yıpratmayacaktır milli maçlar sonrası. Atletico galibiyeti 2.9 puan.

Premier Lig de Tottenham son iki maçtır galip geliyor. Ancak büyük maçlarda pek iyi değil. Chelsea’de çok ta ufak olsa minik bir düşüş var. Hiç mağlubiyeti olmaya Chelsea ile, hiç beraberliği olmayan Tottenham bakalım neler yapacak. Yoksa bu hafta da beraberlikler haftasına doğru gidiyor mu? Yok yok bence Kane bu maçı bırakmaz.

Teknik direktörler haftası demiştik. Milan’da Gattuso’nun da koltuk sallantıda. Liderin çok gerisinde kaldı. Devre arasına kadar kalacak dense de gittikçe işi zorlaşıyor. Lazio yukarıdan kopmak istemeyecektir. Kendi sahasında Lazio 1.9 puanla güldürür bence.