Teknik direktör kovmaca!

Premier Lig’de M.City havlu atmış gibi duruyor ama oyuncuların mücadelesi son haftaya kadar sürecek belli ki. 100 puan üzerindeki 4 oyuncu dikkatleri çekerken, 10,7 puanlık performansıyla 5. liğe yükselen MinnakJr bu oyunda şansın sonuna kadar süreceğini tekrar gösterdi.

Burakyz13, Mavi şimşek, OlimArklv kupon tutturmasalarda kendilerinden söz ettirdiler. Tahmincibro %65 tuturma oranıyla beni asla unutmayın diyor bence.

Everton’ın uzatmalı hocası Marco Silva’nın artık son maçları. Bu sene rekor teknik direktör kovulması yaşanacak olabilir. Chealsa şok West Ham yenilgisi sonrası Aston Villa ile moral bulsa da yaralı Everton karşısında işi zor. Lampard da her an gönderilebilir. İlginç bir sene. Beraberlik puanı 3,7.

Bournemouth maçı için fazla yoruma gerek yok. Liverpool uçuyor. Ancak şiddetle puana ihtiyacı olan Bournemouth ve rahatlamış Liverpool, sürpriz arayanlar için özel. Beraberlik 4,8 puan.

Haftanın maçı M.City – M.United. Guardiola’nın bir özgüven toparlamaya ihtiyacı var. Hafta içi Çağlar Söyüncü’yü istediğine dair söylentiler bizi heyecanlandırdı. Avrupa şampiyonası güzel bir vitrin olacak. Bugüne kadar kovulmayan Solskjaer, böyle bir derbi sonrası gönderilir mi bilemem ama 5,3 beraberlik puanı eğer sürpriz arayacaksanız yine fena görünmüyor.

Aston Villa bir toparlanır gibi oldu. Leicester City zaten eze eze geliyor. Vardy resmen versiyon atladı. Makine gibi oynuyorlar. Dişlilerin arasında ezilecek gibi duruyor Aston Villa. Bu tempoya ve arzıya karşı koyamazlar.

Teknik direktörü harcanan son takım Arsenal, istikrarsın West Ham karşısında. Tam bir beraberlik maçı. İki takım da beraberliğe sevinecektir. Ancak ev sahibi takım, kendini boşlukta hisseden Arsenal’i bu ortamda avlayabilir. Galibiyet 3,6 puan. Hiç fena değil.

Sürpriz arayanlar için özel bir hafta gibi duruyor. Şampiyonlar ligi son grup maçları öncesi ilginçlikler olabilir.