Süper Lig başlıyor!!

Premier Lig ağırlıklı ilk hafta favoriler kazandı ve sürpriz aramayanlar zirveyi kaptı.

Global’de spieberg, omeryigitsoy, cabus, LyNC ve Omerbozkurt kuponlarını tutturdular. Tebrikler. Artık bu hafta İspanya Ligi ve Süper Lig de katıldı. Bakalım aynı başarı gelecek mi?

Gözler Real Madrid üzerinde. Bir türlü takımı oturtamayan Real zorlu Celta Vigo deplasmanıyla başlıyor. Atletico Madrid formda görünüyor. Ancak Getafe iyi takım. Sürpriz arayanlar için Real maçı daha cazip sanki.

Süper Lig’de Sergen li Malatya ve Okan Buruk’lu Başakşehir maçı bence güzel maç. İkisinin de hafta içi avrupa maçı var. İkisi de iddialı. Beşiktaş ise kapalı kutu. Fenerbahçe’yi Cumhuriyet Kupasında yenen Sivas zorlayabilir görünse de, yenmesine rağmen Fener karşısında çok etkili görünmedi.

Premier Lig grubunda cabus, Nokia331o, spieberg, BringofRain, Kutluhan21 kuponlarını tutturdular. Tebrikler. Premier Lig de büyük takımlar formda başladı. Dikkat çeken ilk maçta deplasman galibiyeti alan Brighton, formda Burnley ve evinde Southampton olacak. İlm maçta deplasmanda Leicester beraberliği alan Wolverhampton sürpriz yapabilir mi?

Bu kadar usta tahminci arasında bana birşey söylemek düşmez.

Süper Lig grubunun ilk haftası. Fener dahil garanti değil. Güzel bir ilk hafta bizi bekliyor. En çok Trabzonspor’u merak ediyorum. Bakalım şampiyon gibi başlayabilecekler mi?

Hepinize iyi bayramlar, iyi tatiller, bol şanslar…

Photo by Tobias Zils on Unsplash