Galatasaray Malatya

Şampiyonlar Ligi Dönüşü Performans Haritası

Global 9. Kupon’a hoş geldiniz. Geçen hafta sonunda lider devrildi. Bakalım geçici mi olacak? İlk 7 sıra gerçekten çok yakın birbirine. Ortalama puan çok yüksek .Global e katılmak için çok uygun zamanlar. Üst sıralara çıkmak için 1-2 kupon tutturmak yeterli.

Oyuncular benim Malatya’lı olduğumu düşünecek ama tamamen rastlantı iki hafta üst üste. Bu hafta en zorlu lig maçı bence Galatasaray olacak gibi geldi. Şampiyonlar liginden dönüşte puan kaybı olasılığı yüksek. Rakipler de formsuz. Kendini deplasmanda yıpratmaz.

Barcelona – Real Madrid maçı yıllar sonra Messi ve Ronaldo’suz. Keyifli olur mu göreceğiz. Ama Real aşırı formsuz. Barcelona bir tık daha iyi. Oranlara da yansımış zaten. Real için çıkış maçı olur mu?

İtalya ligi gerçekten keyifli gidiyor. Ronaldo’nun gelmesiyle dikkatler çekildi ama iyi oldu. Lazio – Inter ve Napoli – Roma maçları komple çok keyifli olacaktır. Napoli ligde iyi gitmeyen Roma karşısında en net favori diyebilirim.

Son olarak Premier Lig de Pazartesi keyfi var. Psikolojik olarak Şampiyonlar Ligi havasından kurtulmuş Pazartesi maçı seyredeceğiz. Tahmin yapmak zor. Biraz hislere güveneceğiz.

İçimden bir ses bu hafta garanti oyna diyor. Bakalım siz neler yapacaksınız? Düşük puanlı bir hafta olacak bence kupon tutturmaya oynamak en mantıklısı.