Roma’nın efsanesi

Hayatımda gördüğüm en ilginç haftalardan biri oldu. İlk 5 sıranın tahmini aynıydı ve hepsi 4 te kaldı. Bu durum bütün grup boyunca da sürmüş. Kimse sürpriz aramamış ki Lecce’nin büyük maçlardaki direnci bana 5,2 puan kazandırdı. Dortmund maçı nefes kesti. Cengiz’in golü fena değildi.

Bu hafta daha zor bir kupon zamanı geldi sanırım. E.Frankfurt ikinci yarıya iyi başladı. Leipzig 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik ile lider. Zor maç olabilir. Ama favori belli.

Lille – PSG maçı bir başka sürpriz arayanların maçı olacak. Deplasmanda PSG’nin puan kaybı olası. Lille iyi defans yapıyor ama bakalım ara onlara iyi geldi mi?

Valencia varlık gösteremediği ligde bir de Mallorca’dan fark yedi. Ama işte adı var. Barcelona da deplasmanlarda puan kaybı yapabiliyor. Beraberlik denenebilir.

Haftanın maçları İtalya’da. Derbilerin derbisi Roma – Lazio maçı. Üstelik bu sefer ikisi de iddialı. Ancak formda olan Lazio. Hem de ne form… Roma kırılgan oynuyor. Cengiz bir itici güç verdi ama bazen çok kolay gol yiyorlar. Lazio bu durumu değerlendirebilecek en iyi takım şu an. Bence favori Lazio.

Napoli’nin bitmek bilmeyen düşüşü Juventus maçında da devam edecek gibi. Ronaldo formda. Ancak ne de olsa deplasman.

Bu hafta sürprizciler için bir kupon oldu. Bakalım ilk 20 sıradaki oyunculardan 15 aynı kupon tahmini gelecek mi yeniden. Göreceğiz.

İyi haftalar.