Özledik be!

Yeni sezona hazır mıyız?? Fırtına gibi bir sezon, ardından kısır bir transfer dönemi. Belki de transfer dönemi asıl şimdi başlıyordur!

Tecrübelendiniz. Artık acele etmemeyi, daha az sürpriz denemeyi, işi baştan sıkı tutmayı öğrendiniz. Artık rekabeti sürükleyebileceğiniz daha fazla Global grupla karşınızdayız.

Bildiğimiz Global grup dışında, Süper Lig ve Premier Lig için tüm oyunculara açık 2 yeni grubumuz var. Bunlar her zaman menünüzde sabit duruyor olacak. Bence hepsini deneyin!

Global
Bu hafta sadece premier lig başladığı için biraz tekrar maçlar olacak kusura bakmayın. Geçen senenin vazgeçmeyeni Tottenham nasıl başlayacak? Arsenal‘in kadrosu zayıfladı mı? Everton yenilecek gibi görünüyor? İlk haftadan heyecan başlıyor.

Premier Lig
Mutlaka bu mupon haftasının en önemli maçı Manchester United – Chealsea maçı. Eriksen peşinden Koşan United, Solskjaer ile neler yapacak? Pogba gidebilir. Belki de iyi olur. Chelsea’nin hafta içi UEFA Süper Kupa mücadelesi var. Hazard’dan sonra bakalım neler olmuş göreceğiz.

Super Lig
Ligin yeni takımı Denizlispor şampiyon Galatasaray karşısında. Muhtemelen stadta maçı seyrediyor olacağız. İlk maç sürprizli olur mu bilinmez ama geçen senenin şampiyonu Volkan’ın her zaman dediği gibi. 2 sürpriz 3 favori kuralıyla giderseniz onlardan biri olabilir.

Bunlar yeni Global gruplarımızdan seçme maçlardı. Tüm gruplara katılın ve heyecanı katlayın. Bu sene Panparella’nın gelişim yılı olacak. Bizi takip edin!