Okan Buruk artık hazır mı?

İyi haftalar. Devre arası yaklaşırken takım için motivasyonlar farklı seyrediyor. Transfer dönemi değişik performanslar görülebilir. Üç favori iki sürpriz metodu uygulayanlar için, sürprizleri dikkatli seçmek gereken günlerdeyiz.

Göztepe beş maçtır yenilmiyor ve iyi oynuyor. Düşüşü devam eden Gençlerbirliği karşısında deplasmanda favori.

Sivasspor durdurulamıyor. Deplasmanda tek galibiyeti bulunan Fenerbahçe’nin en büyük hedefi beraberlik olabilir. Ancak seyirci desteği ile birlikte formda Sivas’ın elinden kurtulması çok zor.

Beşiktaş Kasımpaşa maçında ligi istediğini gösterdi. Ancak yeterli gücü olmadığı da belli. Takımda yükü sırtlayan futbolcular ne kadar dayanabilir göreceğiz. Malatyaspor düşüşüne sonunda yenilgi de ekledi. Devre arasını bekliyor gibi bir moda girdiler. Bu maçta sürpriz yapmaları zor. Ama puanları çok iyi.

Başakşehir UEFA Avrupa Liginde gruptan lider çıkarak bir hikaye yazdı. Artık maç kazanmanın ne demek olduğunu unutan Konya karşısında mutlak favori. Alman Ligi liderini deplasmanda yenmek büyük başarıydı. Okan Hoca Galatasaray’ın çok yakın gelecekte hocası olabileceğini adeta pekiştiriyor. Üstelik montu da çok şıktı. Aykut hocanın son günleri yaklaşıyor.

Trabzonspor son üç maçta büyük başarı yakalayan Denizlispor karşısında kendi sahasında. İlk golü atabilirse Denizli bir beraberlik kurtarabilir. Sürprizciler için değerlendirilebilir bir maç.