Mourinho Klopp’a karşı!

Çok kısa bir aradan sonra spieberg liderliğinde Premier Lig’e devam ediyoruz. Hatırlatırım sezon sonunda ilk 20’ye gelecek sezon için özel bir grup teklifimiz olacaktır. O yüzden dikkatli olun, ikinci yarıyı iyi değerlendirin. Bu grup kaçmaz.

Fehmi şimdilik hakkı kazandı ama oralarda dolaşan çok güçlü oyuncular var. Nokia221o, Olaf, Pekocu …

Aradan sonra güzel maçlarla başlıyoruz. Arsenal Arteta ile ilk maçını kazandı. Hem de uzun süredir fena gitmeyen Manchester United maçı ile. Süper oynamadı ama yetenekli futbolcularına pres yaptırmayı başararak çıtayı yükseltti. Crystal Palace, ligin başındaki şaşalı günlerinden uzak. Norwich beraberliği üstüne artık bir çıkış yakalamak isteyeceklerdir.

Wolves, New Castle maçında mutlak favori. Ama sürpriz arayanlar için güzel puanlar gizli.

Haftanın maçı Tottenham – Liverpool. Zorlu Noel sürecini de kayıpsız geçen Salah’ın takımı Mourinho ile dikiş tutturamayan Tottenham karşısında gerçek bir sınav daha verecek. Son maçta 1000 pas barajına yaklaşan Liverpool 2011’in Barcelona’sıyla karşılaştırılmaya başlandı. Beraberlik mi? O kadar lüksü var artık…

Watford bitti denirken üst üste fantastik galibiyetler aldı. 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik. Bournemouth da tam tersi. Ama Watford deplasmanda. Alın size imkansız maç.

Aston Villa deplasmanda Burnley’i yenerek sonunda dengesizliğini tekrar ispatladı. Manchester City’de bir kırıklık var. Her an puan kaybedebilirler izlenimini atamadılar. Ama De Bruyne çok acayip formda. Yine de beraberlik bile 7 puan.

İyi haftalar.