Mesut ve Arteta!

Spieberg performansını düşürmüyor. Bu hafta tahminler iyi gitmiş görünüyor. Puanlar yüksek. Metldlkl, Broklyn1903, Baribey, Sarigul kuponlarını tutturdular. Tebrikler.

Bu arada duyurularını ayrıca yapacağız ama buradan da söyleyelim. Premier Lig, Süperlig, Global ve Şampiyonalar Ligi gruplarından puan sırasına göre 20 şer oyuncudan oluşan bir A Klas grup oluşturacağız gelecek sezon için. O yüzden böylesine üst seviye bir grupta yer almak için puanlarınıza dikkat edin diyoruz.

Premier Lig’in olağan sıkıştırılmış maç trafiğinin son maçları. Takımların canları çıktı ama çarşamba maçlar devam ediyor.

Leicester City’nin büyük takımlardan bir seviye aşağıda olduğunu gördük. Ancak ikinciliğe tutunabildiler. Newcastle karşısında favoriler tabi ama rotasyonda neler olacak göreceğiz.

Southampton son 3 maçta toparlandı. Büyüklerin belalısı Norwich karşısında seriyi bozan Tottenham karşısında şansları var. Bahsi geçen Norwich City, Crystal Palace karşısında her zamanki gibi kaybetmeye daha yakın. Ancak beraberlik tam da bu maça uygun sonuç gibi duruyor.

Arsenal, yeni teknik direktör Arteta ile Chelsea maçına süper başlayıp kötü bitirdi. Mesut kendine geldi gibi biraz. Ancak kadro daha çok La Liga sitil yumuşak. Sert Manchester United karşısında şansı düşük görünüyor. Ancak son 30 maçta sadece 10 galibiyeti bulunan Solskjaer’in özellikle deplasman karnesi son derece kötü. On maçta sadece 3 galibiyet.

Liverpool artık ligin tadını kaçırırcasına yenmeye devam ediyor. Sheffield iyi takım. Direnecektir. Rotasyon ne kadar olur bilemiyorum ama bu sıkışık takvimi de kayıpsız geçecek gibi duruyor.

İyi seneler tüm Panparella oyuncuları.