Londra derbisi!

Zorlu bir Premier Lig haftasıydı. Serkan, burkimo Bayribey kendilerini gösterdiler. Spielberg hala rahat. Erken bir kupon geldi. Hafta içi heyecanı.

Crystal Palace Cenk Tosun ile sezonun ilk korner golünü attı. Southampton yan toplarda iyi ancak aşırı çok gol yiyor. Özellikle ceza sahası içinden yürüyerek gol atabilirsiniz. Cenk için gollü bir maç olabilir. Palace’ın puanı güzel.

City dirençli takımlara puan kaybediyor. Sheffield bu direci gösterebilir. Savunmasındaki sorunları belli ki bu sene atlatamayacak. Kontra ataklara çözüm bulamadılar. Beraberlik 5 puan. İlk 20 hedefi için oldukça cazip.

Kuponun maçı Chelsea – Arsenal. Gerçi Arteta’lı Arsenal beklediğim gibi zayıf. Chelsea zor gol atıyor. Bunun da çözümünü henüz üretmediler. Lukaku İtalya’da 14 gole ulaştı. Arasınlar bakalım. Sonuçta bence kısır bir maç olacaktır. Ancak Arsenal kesin kazanamaz.

Leicester geçen yazımın başlığıydı. Çağlar’ın formsuzluğu ve çözülen bir kontra atak oyunu. Yorgun bir kadro. Artık biraz morale ihtiyaçları var. Bu tam fırsat.

Wolves Southampton’a gol atarken zorlamadı ama bu sefer Liverpool var. Artık ne desem boş. Liverpool kazanamaz demek anlamsızlaştı. Gerçek bir makine oyunu. Boğucu bir pres. Kusursuz paslaşmalar. Bakalım ilk kim kıracak?

İyi haftalar.