Lidersiz kupon

Lidersiz kupon

Geçen hafta akıllı davranıp yüksek puanlar alanlar kendilerini bir anda yukarıda buldu. Volkan önünde saygıyla eğiliyoruz. Kuliko ve Atilla biraz arayı açtı. Ancak ondan sonra gelenler arasında inanılmaz bir yarış var. Tabiki bence ilk 3 mutlaka değişecektir. Artık kuponlardaki her tahmin altın değerinde.

Bu haftaki maçların isimleri küçük, ama alabileceğiniz puanlar gerçekten çok yüksek. Tutturulacak bir kuponla 23,5 puan alabilmeniz mümkün. Hem de hiç imkansız tahminlerle değil. Gerçekten heyecanlandım.

Premier Lig bu hafta yok. İspanya, İtalya ağırlıklı.

İspanya Ligi hafif karıştı. Sondan 3. ve baştan 3’üncünün maçı. Rayo Vallecano – Atletico Madrid maçı. Beraberlik puanı 3,1. İki takımda beraberlikleri seviyor. Ama artık berberliğe sevinilecek haftalar değil. Atletico, Real Madrid mağlubiyeti sonrası kendini affettirme peşinde. İlk ikinin puan kaybetmeyeceği haftada mutlaka kazanmalı. Rayo’ da yenilmemeli.

Sevilla, ilk 4 teki yerini riske atmaya başladı. Getafe, Alaves sıkıştırıyor. Villareal tarihi düşüşünü devam ettiriyor. Artık son şansı denebilir. Kazanması lazım. Oldukça heyecanlı bir maç. Yine beraberlik iki tarafı da sevindirebilir gibi. Ama buruk bir sevinç.

Diagne için duygusal bir maç diyebilirdim ama kendisi pek hisli birine benzemiyor. İlk maçta görmediği kırmızı kart MHK Başkanı devirdi. İddialı saçı ile sert tavırlarıyla oldukça riskli başladı. Ama hayatımda gördüğüm en hızlı düşüşlerden birini yaşayan Kasımpaşa karşısında yine acımasız olacaktır. Galatasaray, Başakşehir’in motivasyon problemi nedeniyle bir ümitlendi ama Trabzon’un 6 eksik ve 4. kaleci ile oynadığını ve hakem hatalarını gözardı ediyor. Aynı hatayı Ankaragücü ve Göztepe maçlarından sonra da yaptılar ve ilk deplasmada derslerini aldılar. Bakalım neler olacak. Mustafa Denizli bir çözüm bulacak mı?

İtalya’ da 3’lük için çok aday var. Rekabet artık sadece oralarda. Formda Atalanta, Milan karşısında favori. Ligden düşme potasının bir tık üstünde Genoa deplasman galibiyeti sonrası iki beraberlikle bir hava yakaladı. Lazio’nun işi kolay değil. Temiz berberlik gibi duruyor.

Liginde lider olan herhangi bir takımın bulunmadığı bu haftaki kupon da yüksek puan kazanma ihtimaliyle bir heyecan bekliyor. Şimdiden iyi hafta sonları.