Klopp’un o koca gülümsemesi

Premier Lig’de acaba bu sene böylemi bitecek derken Guardio’la nın takımında düşüş başladı. Crystal Palace üstüne Leicester mağlubiyeti ve Liverpool’un inanılmaz formu. Puan farkı 6 ya çıktı bile. Manchester City’den iki haftada 18 puan alan Mete’yi yürekten kutluyorum.

City ne yapmalı, birşeyler yapmalı mı bilmiyorum. İkinci yarılarda bir dinamizm düşmesi var gibi. Sanki pratik şekilde kazanıp gitmek istiyorlar. Yoksa olay Kevin De Bruyne hasreti mi 🙂

İtalya liginde dün müthiş iki maç vardı. Juventus 40 dakika 10 kişi oynamasına rağmen, sonradan giren Ronaldo’nun kafasıyla puanı ve yenilmezliğini kurtardı. Asla pes etmeyecekler.

Bence gecenin asıl maçı Inter-Napoli maçıydı. Ancelotti müthiş bir Napoli yarattı. Makine gibiler. Inter’i kendi sahasında boğdular. Ama Inter çok iyi savunma yaptı. Özellikle Asomoah. Bir kontra atak sonra görülen kırmızı kart, Napoli’nin tüm dişili sistemini çökertti. Inter dakika dakika geldi ve golünü attı. İki takım da çok sert, çok diri çok atletik. Avrupa kupalarında iyi işler yapacaklar. Ama Napoli’nin Juventus’a yetişme hayali suya düştü diyebiliriz.