İlk Global ilk şampiyon…

Öncelikle iyi bayramlar. Panparella tarihinin ilk Global sezonu tamamlandı. Yaklaşık 120 oynucu ile tamamladık. 1000’den fazla oyunucu giriş çıkış yaptı. Ve kazanan uzun zaman önde giden Volkan oldu. Tebrikler. Taç kazanmayı hakketti. %51 tutturma oranı ve iki kez tutturulan kupon.

İkinci Günay %57 tutturma oranı ve 3 tutturulmuş kupon ile ikinci oldu. Son haftalarda öyle bir çıkış yaptı ki, 5-6 hafta daha olsa şampiyon olabilirdi. Kuliko çok uzun zaman ikinci olarak hep zorladı ama son haftalarda Günay’ın ataklarına karşı koyamadı ve 0,2 puan farkla 3. oldu. Atilla da ikinclik hayalindeydi ama son haftalarda kayıplardaydı. Hiç kupon tutturamamış olması Atilla’nın durumunun belirleyicisi olmuş olabilir.

Kg sezon boyunca ilk 10 daydı. Çok başarılı bir sezon geçirdi. Son haftaların diğer çıkış yapan oyuncusu Bilal 6. sırada yerini aldı. %60 oran ve tutturulan 2 kupon ile dikkatimizi çekti. Yalçın yeniden ilk 10 da. Rashid ve mustyy75 de başarıyla ilk 10 da yer aldılar. Coskun bir ara ilk 5 i bile zorladı.

Böyle değerli oyuncularla bir sezon geçirmek çok eğlenceliydi. Çok teşekkürler. Yeni sezon için yurtdışına açılma ve birçok özel Global grubu açma planımız var. Artık tüm dünya oyuncularıyla kapışabileceğiz. Bakalım orada durumlar nasılmış.

Yaz sonuna doğru ufak bir organizasyonla sizlerle bir araya gelmek istiyoruz. Geçmiş ve gelecek sezonları değerlendirmek ve oyun hakkında sizden ger bildirimler almak istiyoruz.

Yeni sezonda gelişmiş bir Panparella da görüşmek üzere.