Hoşgeldin Bundesliga ve Ligue 1!

Merhaba,

Global için kuponumuz bu hafta bir gün gecikmeli geldi çünkü Bundesliga ve Ligue1 de eklendi. Kuponlar arası maç tekrarlarını artık azaltıyoruz.

Global’de her zamanki gibi büyük kapışma var. Bu hafta 4 tutturan çok oyuncu var ama MinnakJr farklı olarak Fenerbahçe maçını bilemeyerek düzeni bozmuş 🙂

Bu haftayı Fransa ligi ile açıyoruz. Fransa’da Rennes fırtına gibi esiyor. Lige ısınmanız için ilk hafta tanıdık bir takım görün istedim. Metz kendi sahasında iyi. Paris zor maçlara daha o kadar motive değil. Sürpriz arayan olursa diye!

Bundesliga’da kötü başlayan iki takımın maçı. Schalke’ de Ozan Kabak’a karşı Hertha Berlin’de sarışınlar ordusu karşı karşıya. Bu tip maçlarda ev sahibi avantajlıdır derler 🙂

İspanya liginden zor bir maç. Levante – Valladolid. Bu ligin eski tadı kalmadı. Ama yeni bir tad arıyorsanız İtalya SeriA süper gidiyor. Maçlar çok gollü, mücadele üst düzey. Kesinlikle maçları takip etmenizi tavsiye ederim. Üstelik bu sefer Inter’ de iddialı geliyor.

Bu hafta önemli maçlar var. Hem tarihsel hem de güç olarak. Lazio-Roma maçının önemini anlatmaya gerek yok sanırım. Roma çok atıp çok yiyor. Cengiz Ünder formda. Bir Türk daha aldılar. Napoli ve Juventus maçını anlatmaya gerek yok. Şampiyonlar Ligi seviyesinde. İki maçı da seyretmenizi tavsiye ederim.

Artık Global el yakıyor. İyi oyunlar.