Premier lig

Global’de Şampiyonlar Ligi

Global’in 6. haftası. Yine bol kırmızı bir tablo bekliyorum. Her yeşil sevindirir. Bu hafta İspanya ve İtalya ligleri hafta içine kaydı. Bu yüzden kupona şampiyonlar ligini aldım. Beğenilirse tekrar edebilirim.

Sonuç olarak zor bir hafta bence. Westham artık bir çıkış istiyor. Manchester 8 puan geride ve üst sıradakiler birbiryle oynarken yaklaşmak isteyecek. Hem de çok isteyecek. Westham ın bir hareketi işleri karıştırabilir.

Liverpool kusursuz gidiyor. Söyleyecek çok ta birşey yok. Ev sahibi hem de aklı Şampiyonlar Liginde olan rakibini yenebilecek mi? Ne yapıp edip izlemek lazım maçı.

Süperlig de bence haftanın en elle tutulur maçı Trabzon – Kasımpaşa. İki takım da flash skorlarla başlayıp sürpriz kayıplarla devam ediyor. Geçen hafta Göztepe’ye yenilen Trabzon ile Alanya’ya yenilen Kasımpaşa. İkisi de potansiyelli takım. Kasımpaşa’nın puanından belli. Kötü gidişe dur demek isteyen iki takım. Özellikle Trabzon’un seyircisi önündeki var oluş mücadelesini ( üstelik hata affetmeyen bir takım karşısında ) çok merak ediyorum.

Şampiyonlar Ligine gelirsek. Hem Salı he de Çarşambadan maç koymak istedim. Çarşamba tabiki Galatasaray. Ancak Salı maçları zayıf. City’i hem biraz yeşillik görelim diye koydum hem de sürpriz arayanlar için. Porto evinde kesin alır diyenler, Gs deplasmanda kötü diyenler o zaman çekinmeden oynasınlar bakalım :))

İyi haftalar, bol şanslar.