Fenerbahçe zor 1 puan aldı

Cengiz ordan vurdu burdan gol oldu.

Gnyykss tutturduğu kuponla 16,8 puan aldı ve 7. sıraya yükseldi. Tebrikler.  Haftalardır söylediğim durum. Yukarılara çıkmak an meselesi bu oyunda.

Haftanın genel değerlendirmesine bakarsak Relam Madrid şaşırtmadı. Valencia’nın deplasman formsuzluğu devam etti. Arsenal müthiş maç sonunda 4-2 kazandı.

Derbiye gelirsek. Tüm olaylar dışında beni en çok şaşırtan Abdürrahim Albayrak’ın maç sonu aşırı sakin haliydi. Sakin de demeyelim ama işte garip bir yumuşaklık. Sonra bu yumuşaklığın tüm kanallarda tüm yorumlarda olduğunu gördüm. Sonra Erman Toroğlu seçim yaklaşıyor dikkat edin dediği an durum netleşti.

Beşiktaş maçın başında ben daha iyi takımım dedi. Sonra yoruldu. Hakem şansı da yanlarındaydı. Hakketti diyemem ama biz izleyenlere berbat maç seyrettirdikleri kesin.

Roma maçında Cengiz’in müthiş golü sevindirdi. Inter yener demiştim ama bu gol beni daha çok mutlu etti. Gol anında kameraların hemen Totti’ye dönmesi ayrı güzel.

Kasımpaşa yener diye düşünmüştüm. Nitekim de öyle olacaktı ama Fenerbahçe’nin bu sene tek başarısı inadı. Bir şekilde iterek kakarak birşeyler yapmaya çalışıyor. Derbi de geri dönüş, Trabzon maçında direnç şimdi de Kasımpaş’dan 1 puan. Hep geriye düşüyor ama sonra birşeyler yapıyor.

Bu haftayı da atlattı şimdilik. Haftaya başka kritik maç daha. Çünkü ligdeki sıralaması tüm maçları kritik hale getiriyor.

Bu hafta Global kuponu perşembe. Hafta içi Premier Lig maçları var. Onların bitmesini beklyeceğiz.

İyi haftalar.