Cannes – Van – Revan

­­­­Süperlig ağırlıklı bir Global kuponu oldu. Muhtemelen hepinizin kendi gruplarında da bu maçların bir kısmı vardır. Ancak burası başka bir arena.

Derbi maçı sonucu çoğu kişi için belli. Galatasaray’daki sakatlar iyileşiyor. Fenerbahçe tarihin en karanlık anlarından birinde derbiye çıkıyor. Cannes-Van-Revan üçlemesiyle büyüyen bir nesil bu maç için temkinli konuşabilir.

Bana sorarsanız galibiyet belli. Orta sahası olmayan Fenerbahçe’nin şansı sıfır gibi. Başakşehir maçı da belli sanki. Şenol Güneş kriz içinde. Çıkmak istiyor gibi de durmuyor.

Fiorentina ile Roma’nın puanları eşit olsa da, evinde adeta krallık ilan etmiş bir Fiorentina bence favori.

Arsenal maçı Cumartesi evde olanlar için sanki hediye gibi maç. Liverpool favori tabi. Ama kendi evinde Arsenal neden yenmesin ki?

Sevilla iyi toparladı. Akhisar’ı da fena yendi. Ama Real Sociedad evinde kolay kolay maçı vermeyecektir.

Tüm maçlara 1 veya 0 verenler olacaktır eminim. Ama hepsine 2 diyen olacak mı gerçekten çok merak ediyorum. Tekmaçtanyatanadam liderliği geri aldı. Belli ki hep içinde olacak. Kuliko bana 2 hafta ver diyordu ve şimdiden kendini gösterdi. Fenerbahçe beni ikinci yaptı saolsun. Gerçekten muhteşem gidiyor. İlerleyen haftalar ortalık daha da kızışacak.