Bu sene Liverpool bildiğiniz gibi!

Merhaba,

Öncelikle bu haftanın performanslarına bakarsak (Global grubu yorumlarım yarın gelecek) StresBagimlisi, Olaf, oyunun gediklisi helmas, MinnakJr kupon tutturanlar Premier Lig’de. Tebrikler. Volkan Kopuz şimdiden 4-5 puan farkla liderlikte. Ancak çok sağlam tahminciler arasında yine alıp götürecek mi çok merak ediyorum. Bu hafta 4 bilen de çok oldu. Biraz daha zorlu bir kupon bu hafta bizi bekliyor.

Premier Lig’de Liverpool bildiğiniz gibi. Ancak bence bu sefer zor maça çıkıyorlar. Burnley evinde zorlayabilir. Arsenal David Luiz’i alarak transfer vizyonsuzluğunu bir kez daha gösterdi. Liverpool maçındaki iki hatası hemen kendini belli etti. Formda Tottenham, Newcastle maçında bir şok yaşasa da Arsenal in bu kadar iyi savunma yapamayacağı kesin.

Manchester United kötü başladı. Pogba kredisini tüketiyor. Geçen hafta penaltı kaçırdı bu hafta da yenilgi golünü yarattı. Lukaku’yu Inter’e satmak bence kötü bir fikirdi. Ceza sahası içinde etkisizler. Southampton geçen hafta bir şans galibiyeti yakaladı. Bu hafta işleri daha zor.

Süper Lig de yine sürprizli bir hafta. AcesHigh tek kupon tutturan. tebrikler. Feburak,, Olaf ve Rashid formdalar. Olaf bu hafta her yerde fırtına estirdi.

Ana problem Galatasaray gibi görünüyor. Onyekuru satıldığında çok şaşırmıştım. Hala çok şaşkınım. Takımda liderliği ele alan oyuncu olmadığı gibi hırs da görünmüyor. Şampiyonlar Ligi motive edecek gibi görünüyor. Şimdilik sorun Diagne’ye doğru gelmedi.

Kayseri normalde kolay maç olmalıydı ama ilk iki hafta soru işaretleriyle geldi. beraberlik puanı çok iyi ama Terim bu sefer motive edecektir.

Beşiktaş’ın oyunu hala çok belli değil ama geçen haftadan bir moral aldılar. Ama Rizespor da çok moralli. Süper Lig den her sonuç beklenir.

Göztepe ne kadar kötü başladıysa Denizlispor da o kadar iyi başladı. Kadrosu çok iyi. Uyumları çok iyi. Şehir motive. Göztepe bu sene toparlayamayabilir. Ama bu maç bir başlangıç olması açısından kritik.

Sergen’li Malatya Avrupa’da bir ses getirdi. Ligde’de fena başlamadılar. Başakşehir ve Trabzon’la oynadılar. Tam tersi zayıf takımları yenerek gelen Alanyaspor’un ilk ciddi maçı. Taraftar Sergen’i bağrına basıp takımı ateşleyecektir.

Haftanın maçı Fenerbahçe – Trabzonspor. İki takım da çok formda ve istekliler. Güçlü hücumları var. Fenerbahçe’de savunma artık çok net alarm veriyor ve Trabzon da hızlı futbolcu sayısı çok. Fenerbahçe’nin tek şansı pres yapmak ve Trabzon’u getirtmemek. Berabelik puanı bu maçın da çok iyi.

Şimdilik bu kadar. Global kuponunda görüşmek üzere.