Alevli başladı…

Merhaba,

Yepyeni bir hafta. Özellikle Süper Lig alevli başladı. Alev diyince üzülüyoruz bugünlerde. En büyük sürprizi Denizlispor yaptı, ikincisi Leicester City. Çağlar Söğüncü maçın adamı seçildi. Haftanın en keyifli maçı M.City – Tottenham maçıydı. İkincisi Kasımpaşa – Trabzonspor.

Global’de kupon tutturan olmadı ancak Recep Vural en yüksek puanı alıp 8. liğe yükseldi. LyNC yerini korudu. Birçok dört maç tutturan oyuncunun takıldığı maç M.City olmuş. Eminim VAR pozisyonunda bir gürültü kopmuştur.

Premier Lig de geçen senenin Global şampiyonu hem de böyle bir haftada kuponu tutturarak seviyeyi yukarıdan açtı. Çok fazla dört tutturan oyuncunun yine takıldığı yer aynı ama Taç sahibi diğer oyuncu . Mete Eraydın City maçını bilerek kalitesini göstermiş. Oldukça heyecanlı bir sezon olacak.

Süper Lig tabiki sürprizlerden dolayı ancak üç maç bilenleri zirveye taşıdı. Hiç maç bilemeyip -1 puan alanların gerçekten rekora ulaştığı bir hafta oldu.

Bu hafta neler var?

Süper Lig’de haftanın maçı Başakşehir – Fenerbahçe. Başakşehir bilerek görüldüğü iddia edilen kırmızı karta kadar fena değildi. Fenerbahçe elbette iyi ama kontra ataklardan her an gol yiyecek gibi duruyor. Hatta kesin bu maç yiyecektir. Ancak Emre Belezoğlu baskın görülsede bence asıl lider bu sene Kruse olacak.

Galatasaray yeni bir sürpriz yapar mı? Falcao heycanı yenilginin önüne geçti. Trabzon iyi futboluna karşılık formda Yeni Malatya ile oynuyor. Bu hafta daha az sürprizli bol puanlı kuponlar bekliyorum.

Premier Lig’in maçı Liverpool Arsenal. Wolverhampton çıkışını sürdürecek mi onu da merak ediyorum. Chelsea Lampard yönetiminde kötü başladı. Hücum takımı Norwich karşısında artık kazannacak mı?

Global de bu hafta İtalya ligi katıldı aramıza. Fiorentina evinde her zaman güçlü ama rakip Napoli. Juventus zayıf Parma’yı geçecektir. Real Madrid beklenin aksine iyi başladı ve devam ettirir. Bu hafta en az 7-8 kupon tutturma bekliyorum. Ortalık biraz şenlensin istiyorum.

Evet şimdiden heyecan dolu bir hafta diliyorum. Kuponları yapmadan biraz arkadaşlarınızla tartışın. Belki sürprizler saklıdır onlarda.